رمانرمان عاشقانهرمان غم انگیز

دانلود رمان دلدادگی شیطان

در خدمت شما همراه گرامی هستیم از وبسایت رمان پلاس با رمان زیبای دیگری با نام ” دانلود رمان دلدادگی شیطان ” امیدواریم مورد پسندتون قرار بگیره همراه ما باشید همچنین سبک این رمان عاشقانه / غم انگیز میباشد در ادامه با ما باشید.

دانلود رمان دلدادگی شیطان

قسمتی از رمان »

نگاهش به دنبال لباس سفیدِ پفدار کشیده میشود و..از دنباله ی لباسِ عروس کم کم بالا می آید. سانت به سانت..اندامِ موزونِ دخترک نفسش را تنگ میکند. نگاهش حریصانه‌‌..یا پر کینه.‌یا پر لذت..چقدر زیبا!
در را پشتِ سرش میبندد. با صدای بسته شدنِ در، عروسِ ترسیده درست وسطِ سالنِ بزرگ و نیمه تاریک می ایستد. ترس از تمام حرکاتش میبارد. و وقتی با تعلل برمیگردد و به چشمهای رنگِ یخِ مرد نگاه میکند، مردمک هایش به طرز ترسناکی میلرزد و..لرزش دخترک لبخند‍ِ کمرنگی روی لبِ مرد می آورد.
لبخندی که با نفسِ صدا داری همراه است. با دندانهای فشرده شده..با نگاهی پیروزمندانه! اینجاست..همانطور که باید میبود..همانطور که او خواست..و چیزی خلافِ خواسته ی او محال است!
-عروسک!
صدایش آرام و خش دار است و عروسک با نگاهی خجالت زده و..نفسی بند آمده و..ترسِ بی اراده و رنگِ پریده ای..که حتی از زیر آن آرایشِ بی نقص و زیبا به چشم میخورد، فقط نگاه میکند. عروسک دارد پس می افتد!…/ جهت مشاهده ادامه رمان لطفا از باکس دانلود زیر استفاده کنید


این رمان انلاین میباشد لذا جهت مشاهده ادامه

رمان لطفا از کانال نویسنده استفاده کنید

مشاهده آنلاین رمان


رمان های مشابه »

شاه صنم
غنچه بود و پژمرد
 عشق اجباری من
گناه من سادگی بود
ارباب وحشی من
فقط به خاطر تو

رمان مادام

کانال تلگرامی ما عضویت در کانال تلگرامی ما

یک نظر

  1. سلام رمان دلدادگان شیطان رو باید چطوری بخونم؟ خیلی دنبالش هستم ولی پیداش نمیکنم… لطفا کمک کنید…. باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا